Vyhledávání


Zimní škola v přírodě

12.02.2010 13:46

Když jsme jeli na zimní školu v přírodě, moc jsem se těšila. Až jsme dorazili na místo a ubytovali se, tak jsme si museli vybalit oblečení a všechny potřebné věci.To vybalování se mi vůbec nelíbilo.Po obědě jsme šli na procházku, ale moc jsme toho neušli, protože tam byl pes, tak jsme se vrátili a šli bobovat před hotel. V úterý po snídani jsme všichni jeli naším autobusem do Nového Města. Lyžaři jezdili na velkém kopci, začátečníci na menším a bobisti bobovali. Já jsem byla ve skupince začátečníků u paní učitelky Drahozalové. Na oběd jsme se vrátili zpět na hotel a po odpoledním odpočinku se všichni učili. Každý večer po večeři byl nějaký program, který pro nás připravily paní učitelky (bowling, bazén, stolní pinkponk a společenské hry). Tak to tu probíhalo každý den.  Poslední večer jsme měli diskotéku, pořádně jsme si zařádili. V pátek ráno po snídani náš autobus s námi vyrazil k domovu. Užili jsme si plno legrace. Myslím si a doufám, že příští rok pojedeme zase.

Klára Vorlová

 

Mně se moc líbilo na škole v přírodě hlavně bobování a moc mně chutnalo jídlo třeba hranolky s kuřecím řízkem a sýrem.Byly tam  pokoje, spala jsem na patrové posteli nahoře.Moc se mně nelíbila první noc,protože jsme nespali a paním učitelkám taky ne.A jinak už to bylo dobrý, protože jsme usnuli.Ve čtvrtek jsme měli disko a pinpong. A v pátek jsme balili kufry , nasnídali jsme se a jeli jsme domů a cestou jsme si zpívali písničky.

Sofie Pokorná  (4 tř. )

 

Na škole v pří rodě se mi líbil bowling,plavání,stolní tenis,společenské hry. Také mě chutnala jídla. Můj největší zážitek byl snowboarding. Na tuto školu v přírodě budu dlouho vzpomínat.

Jarda Nunvář

 

Na zimní škole v přírodě se mi moc líbilo. Paní učitelky si pro nás připravily hodně zábavy. Například bobování, lyžování, v hotelu byl i bowling,bazén a posilovna  ve které jsme hráli ping pong . Připravily si pro nás i řadu společenských her. Neměli jsme se vůbec špatně. I závěrečná diskotéka stála za to.

Michaela Jandásková  (5.tř. )

 

V pondělí  1.2.  jsme  se školou vyrazily  na týdenní  pobyt na horách.Moc se mi to líbilo. Na svahu pro bobaře  byl  docela prudký kopec, takže jsme po jedné jízdě byly jako sněhuláci.Vařili tam moc dobře, samé pochoutky.Například  svíčkovou .Diskotéka byla  bomba, protože jsme nemuseli jít tak brzo spát.Líbil se mi celý týden až na vybalování  a balení. A  ráda bych na ty hory jela znovu.

Hedvika Kupská

 

Když jsme jeli do Nového Města na Moravě lyžovat a bobovat ,tak se mě to a bratrovi líbilo.V pondělí jsme šli také na vycházku,ale to nebyla ani vycházka.Protože u jednoho domu stál vlčák.Byl to pro nás všechny šok,ale myslím, že největší šok byl pro paní učitelky.Také tam dobře vařili.Moc se mi tam líbilo a těším se na další školu v přírodě.

Tereza Horáčková,5 třída

 

V pondělí 1.2.jsme jeli na ZIMNÍ ŠKOLU V přírodě. Byly jsme tam 5 dní.Každý den jsme měli dobré jídlo.Učili jsme se 3 a půl hodiny.Taky jsme se učili lyžovat.Za 3 dny jsem  už uměl lyžovat .Poslední den jsme měli diskotéku tam jsme tančili a jedli  i pohár.Pak  jsme se vyspali a jeli domů.Budu  dlouho vzpomínat.

Jakub Krška

 

V pondělí 1.2. jsme jeli na zimní  školu v přírodě.Byly jsme tam 5 dní.Každý den jsme měli dobré jídlo a taky jednu aktivitu učily jsme se tři a půl hodiny. Taky jsme jezdily bobovat a lyžovat a někteří se učily lyžovat.Můj největší zážitek nebyl jenom jeden ale bylo jich víc.Tak třeba to že jsem byl v bazénu na bowlingu a taky bobování.Moc se mi tam líbilo a rád bych tam jel znovu.

Otík Gruna

 

Na škole v přírodě se mi líbilo,že jsme se učili jen tři a půl hodiny nebo i déle.Každý den jsme měli 1 aktivitu a taky lyžování.Ale brzo jsme vstali a tak jsme čekali než bude budíček. Přeplaval jsem 32 bazénů a potom jsem byl zmožen ,takže jsem rychle usnul.Jeden bazén se  počítal tak, že se plavalo tam a zpět ,to byl jeden bazén, jinak bych jich měl 64. Moc se mi tam líbilo.

Karel Dvořák