Vyhledávání


školní ples

02.03.2011 12:41

 

 

V pátek 25. února se konal 2.Školní ples základní školy Vémyslice, žáci z 8. a 9. třídy zatancovali polonézu . Choreografii nás naučila a nacvičila paní učitelka Jana Jandová. Ples začal ve 20:00, do té doby jsme nacvičovali a dopilovali tanec.Když začal ples, byla trochu tréma, ale potom se to zlepšilo.K poslechu hrála skupina Dreams, po sólu s rodiči všechny páry prodávaly losy do tomboly.Ve 22:00 jsme tanec znovu zopakovali a potom byla volná zábava.

                                                                                           Hana Čejková

  


25. února 2011 se uskutečnil 2.ŠKOLNÍ PLES. 8. a 9. ročník se, pod dohledem paní učitelky Jany Jandové, naučil tančit polonézu, kterou jsme ples zahájili. Celý den jsme měli obrovskou trému, ale nakonec se nám to povedlo. K poslechu a tanci hrála skupina Dreams. Po prvním odtančení polonézy jsme prodávali losy a ve 22:00 hodin jsme tančili podruhé.  Velice se mi líbila ohnivá barmanská show a myslím si, že ples se opravdu vydařil!                                                                                            Tereza Černá          

                          

Od září  žáci druhého stupně nacvičují pod vedením paní učitelky Jandové předtančení na     2. Školní ples. I přes menší problémy vše dopadlo dobře a 25. 2. 2011 se koná dlouho očekávaná chvíle. Barvu šatů jsme si zvolili červenou. Paní vychovatelka klukům vyrobila kravaty, které ladily s šaty, a paní učitelka Doležalová vyzdobila sokolovnu. Všem paním učitelkám moc děkujeme.
Ples jsme zahájili polonézou ve 20 hodin, večerem provázela skupina Dreams. Tombola byla opět bohatá. Překvapení večera byl barman, který předvedl výbornou ohnivou show. Doufáme, že se vám to líbilo.
Pokud jste neměli možnost nás zhlédnout, tak 11. 3. 2011 svůj výstup zopakujeme na plese v Horních Dubňanech.                                                Andrea Huberová

 

 

Na školním plese předtancoval 8. a 9. ročník. Choreografii jsme nacvičovali téměř od začátku školního roku a myslím, že se nám to všechno povedlo přesně tak, jak si to paní učitelka Jandová představovala. Polonézu jsme tančili dvakrát, poprvé jsem měla trošku trému, ale druhý tanec jsem si vychutnávala. Přišlo se na nás podívat poměrně dost lidí a myslím, že se to většině líbilo. Když probíhalo losování , v sále se ani nedutalo a všichni netrpělivě čekali, jestli se řekne zrovna jejich číslo. Celá akce proběhla bez problému a příští rok si ji ráda zopakuji.      Kateřina Gerstnerová

                 

 

Dne 25.2. 2011 byl ve vémyslické Sokolovně ve 20 hodin zahájen žáky 2. stupně Školní ples. Začátek plesu žáci slavnostně otevřeli polonézou, kterou po dobu asi šesti měsíců nacvičovali s paní učitelkou Janou Jandovou, za což jí patří opravdu velké poděkování. Po předtančení následovalo sólo rodičů a žáků. Velkým lákadlem byla určitě i bohatá tombola s hlavní cenou v podobě LCD televizoru, barmanská ohnivá  show a ochutnávání míchaných nápojů. Byla zde spousta zábavy, provázená skupinou Dreams, která pokračovala až do brzkých ranních hodin. Doufám, že se z této akce stane již tradice.                                   

                                                                 Filip Dvořák

                        

Dne 25.2. se ve Vémyslicích konal 2. školní ples, kde žáci 8. a 9. třídy tančili polonézu pod dohledem paní učitelky Jandové. Tímto bychom rádi poděkovali všem, kdo se podíleli na této akci, třeba paní učitelce Doležalové, které dělala výzdobu a plno dalších, ale hlavně paní ředitelce Dvořákové a paní učitelce Jandové, která s námi neztrácela trpělivost, i když to bylo občas opravdu k nevydržení, ale všechno úžasně zvládla a my jsme za to opravdu vděční. Doufáme, že se vám náš ples líbil a že se na nás přijdete podívat budto ještě tento rok, tedy 11.3. do Horních Dubňan, nebo až příští rok. Moc se na vás těšíme a doufáme, že si to užijete a že se vám to bude líbit .

                                                                                            Kateřina Vespalcová

                                                 

25.2.  se uskutečnil ples ve Vémyslicích. Žáci druhého stupně si nacvičili předtančení, kterým ples zahájili. Choreografii sestavila a s námi nacvičila p. uč. Jana Jandová. K poslechu tam hrála skupina Dreams. Celý den už jsme měli hroznou trému a ve 20:00 to vypuklo.První pocity byly hrozné, ale jak zazněl ten ohromný potlesk, všichni jsme si zhluboka oddechli.Kolem deváté všechny páry prodávaly losy, v deset jsme si to zopakovali a potom už byla volná zábava. Už se těšíme na další rok!

                                                                                     V.Stupková